Organizuojamų kursų kainoraštis

Sveiki atvykę į Kotrynos Studiją

Profesionalūs antakių formavimo kursai pradedantiesiems ir jau turintiems darbo praktikos. Antakių formavimo kursuose įgyjama gebėjimų įvertinti kosmetinius higieninius kliento poreikius, supažindinama su antakių formomis, jų koregavimo technologijomis ir koloristika. Išmokstama HENNA dažymo metodikos.

7 akademinės valandos   120

 

Profesionalūs antakių formavimo kursai pradedantiesiems ir jau turintiems darbo praktikos. Antakių formavimo kursuose įgyjama gebėjimų įvertinti kosmetinius higieninius kliento poreikius, supažindinama su antakių formomis, jų koregavimo technologijomis ir koloristika.

4 akademinės valandos   90

 

Profesionalūs blakstienų priauginimo kursai pradedantiesiems ir jau turintiems darbo praktikos. Blakstienų priauginimo kursuose įgyjama gebėjimų įvertinti kosmetinius higieninius kliento poreikius, kaip atskirti akių ligas ir kada negalima taikyti blakstienų priauginimo technikos. Supažindinama su blakstienų ir modeliavimo rūšimis, priauginimo technologijomis, korekcijų ir nuėmimo technikomis.

100

 

Profesionalūs blakstienų priauginimo kursai pradedantiesiems ir jau turintiems darbo praktikos. Blakstienų priauginimo kursuose įgyjama gebėjimų įvertinti kosmetinius higieninius kliento poreikius, kaip atskirti akių ligas ir kada negalima taikyti blakstienų priauginimo technikos. Supažindinama su blakstienų ir modeliavimo rūšimis, priauginimo technologijomis, korekcijų ir nuėmimo technikomis. Taip pat sužinoma kaip taikyti VOLUME techniką, sukuriant 3D, 4D, 5D ar net 6D blakstienų apimties efektą. Praktikos metu išmokstama atlikti kokybišką blakstienų priauginimą skirtingomis technikomis.

150

Profesionalūs baziniai rankų priežiūros ir manikiūro kursai pradedantiesiems ir jau turintiems darbo praktikos. Šiuose manikiūro kursuose įgyjama gebėjimų įvertinti kosmetinius higieninius kliento poreikius, parinkti tinkamiausią manikiūro procedūros atlikimo būdą, supažindinama su nagų ir odos ligomis. Taip pat kursų metu mokoma taisyklingo ilgalaikio lakavimo technikos, kaip prižiūrėti bendrą rankų sveikatą. Praktikos metu išmokstama atlikti kokybišką manikiūro procedūrą skirtingomis technikomis.

20 akademinių valandų  200

 

Profesionalūs baziniai kojų priežiūros ir pedikiūro kursai pradedantiesiems ir jau turintiems darbo praktikos. Šiuose pedikiūro kursuose įgyjama gebėjimų įvertinti kosmetinius higieninius kliento poreikius, parinkti tinkamiausią pedikiūro procedūros atlikimo būdą, supažindinama su nagų ir odos ligomis. Taip pat kursų metu mokoma taisyklingo ilgalaikio lakavimo technikos, supažindinama kaip prižiūrėti bendrą kojų sveikatą. Praktikos metu išmokstama atlikti kokybišką pedikiūro procedūrą skirtingomis technikomis.

20 akademinių valandų  200

 

Profesionalūs baziniai rankų priežiūros bei manikiūro ir kojų priežiūros bei pedikiūro kursai pradedantiesiems ir jau turintiems darbo praktikos. Šiuose pedikiūro kursuose įgyjama gebėjimų įvertinti kosmetinius higieninius kliento poreikius, parinkti tinkamiausią manikiūro ir pedikiūro procedūrų atlikimo būdą, supažindinama su nagų ir odos ligomis. Taip pat kursų metu mokoma taisyklingo ilgalaikio lakavimo technikos, supažindinama kaip prižiūrėti bendrą rankų ir kojų sveikatą. Praktikos metu išmokstama atlikti kokybiškas manikiūro bei pedikiūro procedūras skirtingomis technikomis.

 

40 akademinių valandų  380

 

Kursų metu sužinosite kaip pasiruošti darbo vietą, higienos normų reikalavimus. Suteiksime informaciją apie odos sandarą ir jos funkcijas, apie odos tipus ir jų priežiūrą.

Pabaigę kursus mokėsite parinkti tinkamas priemones. Be to didelis dėmesys yra skiriamas praktikai ir skirtingų procedūrų atlikimo technikoms.

 

40 akademinių valandų  600

 

Kursų metu sužinosite kaip pasiruošti darbo vietą, higienos normų reikalavimus. Suteiksime informaciją apie odos sandarą ir jos funkcijas, apie odos tipus ir jų priežiūrą.

Pabaigę kursus mokėsite parinkti tinkamas priemones. Be to didelis dėmesys yra skiriamas praktikai ir skirtingų procedūrų atlikimo technikoms. Turintys medicininį išsilavinimą asmenys – gali atlikti sudėtingesnes veido procedūras. Mes padėsime Jums pasirinkti.

 

40 akademinių valandų  750

 

Visuomet galite paklausti mūsų absolventų rekomendacijų!

Išskirtiniai individualus grožio srities kursai.