Kuo skiriasi Volume blakstienų priauginimo technika nuo klasikinio?

Kuo skiriasi Volume blakstienų priauginimo technika nuo klasikinio?

Volume priauginimo technika yra kilusi iš Rusijos. Būtent šioje šalyje pirmiausiai išpopuliarėjo Volume blakstienų priauginimas. Viena svarbiausių priežasčių, lėmusi naują techniką – apimties trūkumas. Moterys, kurių blakstienos itin retos nebuvo iki galo patenkintos klasikiniu blakstienų priauginimų, todėl pradėta ieškoti išeičių. Volume technika populiari visame pasaulyje jau daugiau nei 8 metus. Toks priauginimo būdas puikiai tinka toms moterims, kurių natūralios blakstienos labai retos ir nori suteikti joms apimties. Dabar ši technika net populiaresnė nei klasikinė ir moterys renkasi ją dažniau.

Volume blakstienų priauginimo būdas skiriasi nuo klasikinio tuo, kad ant vienos natūralios blakstienos priauginama ne viena dirbtinė blakstiena, bet viskas kuokštelis. Jos labai plonos, todėl neverta jaudintis, kad bus sunkesnės. Optimaliausias šių blakstienų diametras nuo 0,07 mm. iki 0,10 mm. Blakstienos labai lengvos, todėl praktiškai nepajusite, kad jų daugiau nei priauginant klasikiniu būdu. Blakstienų priauginimo meistrė pagal Jūsų norus padės parinkti tinkamiausią dirbtinių blakstienų skaičių ir ilgį. Ant vienos Jūsų blakstienos gali būti klijuojamos 2, 3, 4 ir daugiau dirbtinių blakstienų. Nuo to priklausys ir bendras vaizdas. Kiekvienas blakstienų skaičius turi savo pavadinimą. 3D blakstienų priauginimas – kai ant Jūsų blakstienos priklijuojamas kuokštelis su trimis blakstienomis.

6 D blakstienų priauginimas – kai ant Jūsų blakstienos priklijuojamas kuokštelis su 6 blakstienomis. Kaip matote Jūsų blakstienų apimti gali būti padidinama tikrai daug kartų. Todėl jei svajojate apie tankias blakstienas ir išraiškingas akis – volume priauginimas Jums geriausia išeitis. Kadangi nuolat tobulinama dirbtinių blakstienų sudėtis, jau galima prisiauginti ne tik juodos spalvos, bet ir kitokių spalvų blakstienas. Dabar populiarėja tendencija priauginant juoda blakstienas įmaišyti ir kelias kitokio atspalvio blakstienas. Tai suteiks išskirtinumo bei žavesio, padės išsiskirti iš kitų.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus publikuojamas.