Kas yra dehidratuota oda

Kas yra dehidratuota oda

Dehidratuota oda yra NE tas pats, kas sausa oda. Jeigu jūsų oda sausa, jai trūksta riebalų, o ne vandens. Net pati riebiausia oda gali būti dehidratuota. Dehidratuotos odos dažniausi požymiai yra odos niežulys, blausumas, smulkios raukšlelės, padidėjęs odos jautrumas.

Tai iš tiesų gan paprasta suprasti. Dehidratuotai odai trūksta drėgmės, kuri reikalinga normaliam jos funkcionavimui.

Dehidratuota oda nėra odos tipas, kaip, pavyzdžiui, riebi, mišri ar sausa oda. Tai yra odos būklė, kuri atsiranda dėl aplinkos neigiamo poveikio ir nepilnavertės mitybos. O tai yra gera naujiena, nes išvengti dehidratacijos pakanka tik šiek tiek pakeisti savo kasdienius įpročius ir naudoti tinkamus odos priežiūros produktus!

Odos dehidrataciją sukelia išoriniai veiksniai, tokie kaip oro sąlygos, šviežių produktų trūkumas mitybos racione, nepakankamas vandens vartojimas ir per didelis produktų su kofeinu bei alkoholinių gėrimų vartojimas. Visi šie veiksniai mažina drėgmės kiekį odoje, dėl to oda praranda natūralų švytėjimą ir atrodo labiau suglebusi.

Dehidratacija gali paliesti bet kokio tipo odą. Ji ypač greitai pasireiškia negeriantiems pakankamai vandens. Jeigu jūs dirbate kondicionuojamoje patalpoje, reguliariai būnate saulėje arba praleidžiate daug laiko lauke esant stipriems vėjams, dehidratacijai išvengti rekomenduojame gerti daug vandens, naudoti drėkinamuosius kremus ir veido purškiklius.

Pagrindinė užduotis – atstatyti drėgmės balansą. Todėl tokios odos priežiūrai reikia naudoti priemones, kurių sudėtyje yra hialurono ir intensyviai odą drėkinamųjų medžiagų, pvz kolageno. Jei drėkinamosios priemonės nepadeda, reiškia, kad reikia papildomo intensyvaus odos ph atstatančių veikliųjų medžiagų kurso.

Hialurono rūgštis natūraliai gaminasi mūsų organizmuose. Ji yra ypatingai svarbi medžiaga, palaikanti mūsų ląstelių drėkinimą. Hialurono rūgšties ląstelės yra kaip kempinės, kurios sugeria ir sulaiko drėgmę odoje. Vyresniame amžiuje natūrali hialurono rūgšties gamyba sumažėja, bet jos atsargas galime papildyti veido odos priežiūros priemonėmis, kuriose naudojama natūralios kilmės hialurono rūgštis.

Kosmetikos kabinete jums gali būti pasiūlytos procedūros, atstatančios drėgmės balansą odoje, tokios kaip mezoterapija su hialurono rūgštimi, biorevitalizacija.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus publikuojamas.