5 antakių formos, kurių geriau nesirinkti

5 antakių formos, kurių geriau nesirinkti

Kiekviena moteris, kuriai rūpi jos išvaizda, atidžiai prižiūri antakius, suteikdama jiems madingą formą. Tačiau ne retai pasitaiko, kad parenkama netinkamas variantas. Išskyrėme 5 antakių formas, kurių reiktų atsisakyti, jeigu norite sekti šiuolaikinės mados tendencijas.

Per daug išlenkti antakiai

Trikampio ar „namelio“ formos antakiai nebėra madingi. Ši forma atrodo pernelyg grubi ir sendina net jaunas mergaites. Tokios formos lenkimas šiandien laikomas nemadinga forma, praeities reliktu. Tai yra daugelio grožio pasaulio ekspertų nuomonė. Jei norite atrodyti prašmatniai ir tinkamai prižiūrėti, turėtumėte pirmenybę natūralumui ir neutralumui.

Ryškiai juodi antakiai

Jie padaro veidą sunkesnį, atitraukia dėmesį nuo akių ir lūpų. Nors daugelis jaunų damų yra tikros, kad pernelyg tamsūs antakiai atrodo gražiai, tačiau taip nėra. Tvarkydamos savo antakius, nepersistenkite jų stipriai išryškindami ir pakeisdami geometrines linijas. Pakanka šiek tiek patamsinti ir tiesiog suteikti formą bei sušukuoti plaukus. Lenkimai turi būti minkšti, o spalva išblukusi.

Tatuiruoti antakiai

Tai dar viena netinkama antakių forma. Tatuiruotė nesuteikia natūralumo, tačiau padaro antakius negražius ir nemadingus, ir tai ne tik, kad netraukia dėmesio, bet net atstumia. Kitas svarbus dalykas, kad kartą pasidarius antakių tatuiruotę, ją pakeisto sudėtinga. O jeigu pasikeitė mados tendencijos? Be to, tokių antakių kraštelius visada reiks pakoreguoti su įvairiomis kosmetikos priemonėmis.

 

Per stori tiesūs antakiai

Ši naujausia mados tendencija išnyko. Stori antakiai atrodo patraukliai, tačiau ši forma tinka ne visiems. Todėl prieš suteikdami sau norimą antakių lenkimą, geriau pasikonsultuoti su profesionalu, kuris padės pasirinkti, kad atrodytumėt patraukliai ir stilingai.

 

Antakiai paryškinti lengvu pieštuku ar šešėliais

Daugelis jaunų merginų dažo erdvę po antakiais ryškiais šešėliais. Tai nebėra madinga. Jei reikia pabrėžti formą, tiesiog tepkite ant odos pagrindą, o po to pudrą.

Antakių mada dažnai keičiasi, todėl neturėtumėte sekti visų jos nurodymų, tiesiog pasirinkite sau tinkamą formą. Ir prisiminkite, kad visada natūralumas nugali.

 

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus publikuojamas.